رییس کمیسیون برنامه،بودجه ومحاسبات مجلس:اصلاح ساختار بودجه ۱۴۰۰/وابستگی به نفت بایدکم شود

alternative title

رییس کمیسیون برنامه،بودجه ومحاسبات مجلس:اصلاح ساختار بودجه ۱۴۰۰/وابستگی به نفت بایدکم شود

سرزمین پویا نیوز،حاجی بابایی رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، گفت: با توجه به اینکه منابع در نظر گرفته شده برای درآمدها در بودجه ۱۴۰۰ محدود است، قطعا اصلاحات بسیاری خواهد داشت.حمیدرضا حاجی‌بابایی در گفتگو با تاکید بر اینکه اصلاح ساختار بودجه ١۴٠٠ قطعی است، گفت: هدف از اصلاح ساختار بودجه، کارآمدتر سازی آن است. نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه لایحه بودجه دولت نیاز به بررسی‌های زیادی دارد، افزود: هنوز در مورد تایید یا رد این لایحه تصمیمی گرفته نشده، اما قطعا پس از موشکافی کافی تایید یا رد آن انجام می‌شود.
وی با اشاره به راه‌های تامین کسری بودجه دولت، تصریح کرد: متناسب با هر موقعیت کشور یکی از روش‌ها می‌تواند کارآمدی داشته باشد. نماینده مردم در مجلس یازدهم، با تاکید بر اینکه بررسی لایحه بودجه ١۴٠٠ به صورت کاملا کارشناسی و به دور از نگاه سیاسی انجام خواهد شد، گفت: با توجه به اینکه منابع در نظر گرفته شده برای درآمدها در بودجه محدود است، قطعا اصلاحات بسیاری خواهد داشت.وی ادامه داد: تمام تلاش ما ایجاد توازن میان درآمد و هزینه در لایحه بودجه با هدف جلوگیری از کسری است تا به این ترتیب بودجه کارآمدی برای سال آینده داشته باشیم. حاجی بابایی با بیان اینکه وابستگی به نفت یکی از ایراداتی است که در بررسی لایحه بودجه باید برطرف شود، گفت: وابستگی به نفت یا پیش فروش آن روش مناسبی برای جبران کسری بودجه نخواهد بود.رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی یادآور شد: دولت نیز با اصلاح ساختار بودجه موافق بوده، از اینرو قطعا با همراهی می‌توان بودجه کارآمدتری را به قانون تبدیل کرد.99/9/30

  • اشتراک در:
 سخنگوی ستادمقابله باکرونا:احتمال دسترسی به واکسن ایرانی کروناتاپایان بهار۱۴۰۰  پیام تبریک مدیرعامل بانک سرمایه به مناسبت میلاد حضرت زینب (س)

0 نظر

ارسال نظرات شما

0

alternative title

آخرین خبرها

شبکه های اجتماعی

ما را در تلگرام دنبال کنید

https://t.me/sarzaminpooya

ما را در توییتر دنبال کنید

#tee

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

http://instagram.com/sarzaminpooya

ما را در آپارات مشاهده کنید

http://www.aparat.com/sarzaminpooya

عناوین اصلی

  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
image title here

Some title