وزیرمیراث فرهنگی گردشگری وصنایع دستی ازغرفه ستادگردشگری شهرداری تهران بازدیدکرد

alternative title

وزیرمیراث فرهنگی گردشگری وصنایع دستی ازغرفه ستادگردشگری شهرداری تهران بازدیدکرد

پایگاه خبری سرزمین پویا نیوز؛ سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سی و سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی تهران چهارشنبه ۲۳ بهمن ماه با حضور دست اندرکاران عرصه گردشگری خارجی و داخلی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران با شعار ایران با شکوه افتتاح شد.به گزارش پایگاه خبری سرزمین پویا نیوز وبه نقل از روابط عمومی ستاد گردشگری شهرداری تهران علی‌اصغر مونسان وزیر میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در ساعات اولیه بازگشایی نمایشگاه از غرفه ستاد گردشگری بازدید کرد و از نزدیک با فعالیت‌های گردشگری شهرداری تهران آشنا شد.
در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سی و سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی تهران غرفه ستاد گردشگری با نمایش و توانمندی ستاد گردشگری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی،سازمان زیباسازی، مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، سازمان بازنشستگی شهرداری تهران، انتشارات سحاب و گیتاشناسی نوین از سالن ۳۸ شماره ۴ فعالیت خود را آغاز کرد.
در این نمایشگاه علاوه بر نمایش کتاب های حوزه گردشگری، آثار دیدنی تهران، نقشه های قدیم و جدید تهران از پوستر برنامه های ستاد گردشگری در سال ۱۳۹۹ رونمایی شد.
در بخش دیگری از نمایشگاه دو شرکت تهران شفق پرشیا و تهران گشت از شرکت‌های وابسته به شهرداری تهران، توانایی خود را در برگزاری تورهای تخصصی تهرانگردی به علاقمندان ارائه دادند.
همچنین در این نمایشگاه قابلیت های گردشگری مناطق و محلات در قالب ارائه بروشور، کلیپ های معرفی نقاط گردشگری تهران به نمایش در آمد.98/11/24

  • اشتراک در:
 نرخ رسمی ۲۹ ارز کاهش یافت  وزیر صمت:صادرات به اوراسیا ۵۰درصدافزایش یافت

0 نظر

ارسال نظرات شما

0

alternative title

آخرین خبرها

شبکه های اجتماعی

ما را در تلگرام دنبال کنید

https://t.me/sarzaminpooya

ما را در توییتر دنبال کنید

#tee

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

http://instagram.com/sarzaminpooya

ما را در آپارات مشاهده کنید

http://www.aparat.com/sarzaminpooya

عناوین اصلی

  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
image title here

Some title