روزهای زعفرانی بورس کالا/ ثبت ۶۱۰ هزار قرارداد آتی زعفران در یک هفته

alternative title

روزهای زعفرانی بورس کالا/ ثبت ۶۱۰ هزار قرارداد آتی زعفران در یک هفته

معامله گران در بازار مشتقه بورس کالای ایران در هفته گذشته ۶۱۰ هزار و ۵۷۸ قرارداد آتی به ارزشی بیش از ۷۷۸۹ میلیارد و ۳۴۰ میلیون ریال منعقد کردند تا بدین ترتیب درخشش طلای سرخ در این بورس ادامه داشته باشد.
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، در جریان معاملات هفته گذشته در بازار مشتقه تعداد 360 قرارداد آتی زعفران رشته‌ای تحویل آذرماه 1397 به ارزشی بیش از 2 میلیارد و 913 میلیون ریال در بورس کالای ایران منعقد شد. این در حالی است که در سررسید مذکور قیمت هر گرم زعفران رشته‌ای در بالاترین و پایین ترین سطح به ترتیب به رقم 82 هزار و 500 ریال و 78 هزار ریال رسید و با قیمت 82 هزار ریال به معاملات خود پایان داد.

در سررسید دی ماه این قرارداد نیز تعداد 732 قرارداد آتی زعفران رشته‌ای به انعقاد رسید تا ارزش معاملاتی 6 میلیارد و 240 میلیون ریالی برای آن ثبت شود. در این سررسید هم معامله‌گران هر گرم زعفران رشته‌ای را در بالاترین سطح به قیمت 90 هزار و 900 ریال و در پایین ترین سطح به قیمت 82 هزار و 100 ریال معامله کردند.

همچنین معامله‌گران در هفته گذشته در سررسید بهمن ماه قرارداد آتی زعفران نگین تعداد 333 هزار و 192 قرارداد را منعقد کردند و ارزش ریالی 4340 میلیارد ریال را رقم زدند. قیمت هر گرم زعفران نگین تحویل بهمن ماه به رقم 140 هزار و 700 ریال در بالاترین سطح و به قیمت 124 هزار ریال در پایین‌ترین سطح رسید.

برای سررسید دی ماه این قرارداد معاملاتی نیز تعداد 276 هزار و 294 قرارداد به ارزش 3440 میلیارد و 181 میلیون ریال منعقد شد و هر قرارداد آتی زعفران نگین تحویل دی ماه 97 در بالاترین سطح به رقم 133 هزار و 400 ریال و در پایین ترین سطح به رقم 118 هزار ریال در هر گرم منعقد گردید.

  • اشتراک در:
 رییس اتحادیه بنکداران مواد غذایی: کمبودی در اقلام شب عید نداریم  یک شرکت پتروشیمی به بورس تهران منتقل شد

0 نظر

ارسال نظرات شما

0

alternative title

آخرین خبرها

شبکه های اجتماعی

ما را در تلگرام دنبال کنید

https://t.me/sarzaminpooya

ما را در توییتر دنبال کنید

#tee

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

http://instagram.com/sarzaminpooya

ما را در آپارات مشاهده کنید

http://www.aparat.com/sarzaminpooya

عناوین اصلی

  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
image title here

Some title