تثبیت اعتبار بانک شهر با عملکرد موفق در حوزه های اجتماعی

alternative title

تثبیت اعتبار بانک شهر با عملکرد موفق در حوزه های اجتماعی

شهردار کلانشهر مشهد با اشاره به اقدامات بانک شهر در حوزه های مختلف گفت: تاثیرگذاری مثبت و روبه رشد بانک شهر بر جامعه، طی سالهای اخیر توانسته ارزش و اعتبار این بانک را تثبیت کند.

به گزارش سرزمین پویا از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، محمدرضا کلائی با بیان این مطلب اظهار کرد: با ورود این بانک به حوزه حمایت از برگزاری نمایشگاه های کتاب در کشور، شاهد افزایش کیفیت روز افزون این رویداد مهم فرهنگی در کشور بوده ایم.

شهردار کلانشهر مشهد خاطر نشان کرد: حمایت مالی از حوزه نشر به عنوان یکی از مهم ترین دغدغه های ناشران و غرفه داران در نمایشگاه، سال هاست که باورود بانک شهر برطرف شده است و از سوی دیگر شاهد هستیم که مراجعه کنندگان به نمایشگاه از ایجاد ظرفیتی با عنوان بن خرید کتاب بسیار راضی هستند.

کلائی با اشاره به برگزاری بیستمین نمایشگاه کتاب در مشهد افزود: ارائه ۱ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال در قالب ۱۳ هزار بن خرید کتاب به علاقه مندان قطعا به جذابیت های خرید کتاب افزوده و سبب استقبال بیشتر از نمایشگاه کتاب مشهد شده است.

وی در ادامه اظهار کرد: نگاه بانک شهر به فعالیت اقتصادی تنها درآمدزایی نیست؛ عملکرد چندین ساله این بانک نشان داده است که مدیران بانک شهر سرمایه را همراه با ارتقای سطح فرهنگی، طلب می کنند و این موضوع، منجر به ایجاد نگاه ویژه به حوزه کتاب و کتابخوانی شده است.

  • اشتراک در:
 قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۱۳۹۷/۰۹/۱۹  وام فرهیختگان به زودی پرداخت می‌شود

0 نظر

ارسال نظرات شما

0

alternative title

آخرین خبرها

شبکه های اجتماعی

ما را در تلگرام دنبال کنید

https://t.me/sarzaminpooya

ما را در توییتر دنبال کنید

#tee

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

http://instagram.com/sarzaminpooya

ما را در آپارات مشاهده کنید

http://www.aparat.com/sarzaminpooya

عناوین اصلی

  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
image title here

Some title