امیدواریم شاهد افزایش بودجه مترو باشیم

alternative title

امیدواریم شاهد افزایش بودجه مترو باشیم

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران گفت: امیدواریم با حمایتهای رییس و اعضای شورای شهر تهران شاهد افزایش اختصاص بودجه در این بخش باشیم تا خطوط مترو باسرعت بالایی تکمیل شود .
به گزارش سرزمین پویا، ابراهیم شیخ، امروز در دیدار با علی امام، مدیر عامل این شرکت؛ با اشاره به متمایز بودن مجموعه پردیس متروی تهران از دیگر بخش های مدیریت شهری، گفت: چنین فضای فیزیکی مناسب منجر به حفظ تعلق خاطر سازمانی پرسنل و نشاط آنان می شود.

وی با تاکید به انجام اقدامات و فعالیت های بزرگ و ارزشمند در توسعه متروی تهران، گفت:.امیدواریم به همت دست اندرکاران مترو؛ مشکلات اصلی شهروندان در زمینه ترافیک و آلودگی هوا برطرف شود.

معاون توسعه منابع انسانی به ضرورت تحقق ۳۰ درصدی افزایش جابه جایی شهروندان از مترو اشاره و با بیان این مطلب که این امر کاهش ترافیک و بهبود کیفیت هوای تهران را در پی دارد، گفت:اگر سایر بخشها و ارگانها در توسعه مترو همکاری های لازم را داشتند، شاهد توسعه هرچه بیشتر خطوط بودیم.

به گفته شیخ عملکرد متروی تهران نه تنها نسبت به عملکرد سایر بخش های شهرداری تهران، بلکه نسبت به سایر نهادها و ارگانها در کشور بسیار خوب بوده است.

وی با اشاره به اینکه در کنترل آلودگی هوا و توسعه حمل و نقل با موتور سیکلت هیچ توفیقی به دست نیاوردیم، بیان داشت: با توجه به اینکه بیش از ۷ سال در خصوص برقی و هیبریدی کردن خودروها و موتورهای سیکلت صحبت شده اما توفیق ما در این زمینه قابل قبول نبوده و متاسفانه همچنان شاهد افزایش حجم بنزین و گازوییل در پایتخت هستیم.

وی با اشاره به ضرورت توسعه کیفی و کمی حمل و نقل عمومی با اولویت مترو، تصریح کرد: شرکت مترو توانسته در جهت ماموریت های بنیادین و اصیل خود گام های اساسی بردارد.

شیخ با تاکید بر اینکه طی سالهای اخیر صنعت ساخت مترو بومی شده است، افزود: مترو تهران امروز قابل مقایسه با متروی ترکیه، بوستون و همچنین بسیاری از شهرهای دنیا است.

وی در عین حال به کنترل ازدحام، تراکم جمعیت و همچنین تاخیر در مسافرگیری اشاره و تصریح کرد: در کنار این مسایل؛ ایمنی خطوط و سیستم های تهویه هوای نیز بسیار حایز اهمیت است امیدوارم با حل چنین مسایل و مشکلاتی، حس خوبی را برای همه شهروندان تهران ایجاد کنیم.

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران در ادامه با اشاره به اینکه باید توانمندترین و تخصصی ترین نیروها در شرکت متروی تهران مشغول فعالیت داشته باشند، بیان داشت: توسعه منابع انسانی بخشی از مدیریت منابع انسانی به شمار می آید که این امر با توسعه کارمندان هر سازمان و شرکتی سر و کار دارد.

وی توسعه سرمایه های انسانی را موضوع استراتژیک دانست و گفت: توسعه‌ منابع انسانی برای هر سازمانی که می‌خواهد پویا باشد امری حیاتی محسوب می شود بنابراین باید قابلیت‌های افراد را شناسایی کرده و آن را پرورش داد و هدف ما در توسعه‌ منابع انسانی، ایجاد چنین محیطی است.


منبع:مهر

  • اشتراک در:
 وام فرهیختگان به زودی پرداخت می‌شود  ۴۵۰۰ میلیارد تومان برای خرید ماشین الات شهرداریها اختصاص می یابد

0 نظر

ارسال نظرات شما

0

alternative title

آخرین خبرها

شبکه های اجتماعی

ما را در تلگرام دنبال کنید

https://t.me/sarzaminpooya

ما را در توییتر دنبال کنید

#tee

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

http://instagram.com/sarzaminpooya

ما را در آپارات مشاهده کنید

http://www.aparat.com/sarzaminpooya

عناوین اصلی

  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
image title here

Some title