۴۵۰۰ میلیارد تومان برای خرید ماشین الات شهرداریها اختصاص می یابد

alternative title

۴۵۰۰ میلیارد تومان برای خرید ماشین الات شهرداریها اختصاص می یابد

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداریها ودهیاریهای کشورگفت: برای خرید خودروهای آتش نشانی، حمل متوفی و کامیون مورد نیاز شهرهای کوچک مبلغ ۴۵۰۰ میلیارد تومان اختصاص می یابد.
مسعود نصرتی در حاشیه سفر یک روزه به قزوین برای بازدید از طرح های عمرانی شهرداری در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص اقدامات انجام شده در مورد بیمه رانندگان درون شهری و برون شهری اظهارداشت: موضوع بیمه رانندگان در دستور کار مجلس بود که همراه با ۳۲۰۰ میلیارد تومان از محل ۱۰ درصد عوارض سوخت در یک روز تصویب شد.

وی اضافه کرد: پیگیری های مشترک وزارت کشور و راه و شهرسازی در تصویب این موضوع مهم از اتفاقات خوبی بود که در یک کار مشارکتی رقم خورد و برای سال ۹۷ این مصوبه را داشتیم که در سال ۹۸ و سالهای بعد نیز تکرار خواهد شد.

نصرتی تصریح کرد: این مصوبه نویدی بود برای رانندگان اتوبوسهای درون شهری و تاکسی ها و نیز شبکه حمل و نقل برون شهری که برای سال اینده نیز حدود ۱۳۰۰ میلیارد تومان در این بخش پیش بینی شده است.

۵۵۰۰ میلیارد تومان برای تقویت شبکه حمل و نقل عمومی

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور در مورد تقویت حمل و نقل عمومی هم گفت: امسال انتشار ۵۵۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت برای کلان شهرها پیش بینی شده که در سال ۹۸ این رقم به ۸ هزار میلیارد تومان افزایش یافته است.

وی یادآورشد: در بخش اتوبوسرانی برای مراکز استانها هم ۱۲۰۰ میلیارد تومان انتشار اسناد خزانه و اوراق سکوک صورت می گیرد تا نیازهای این بخش تامین شود.

نصرتی بیان کرد: با برنامه ریزی انجام شده برای بازسازی ۷ هزار دستگاه اتوبوس فرسوده با مشارکت بانکها اقدام می شود و باتوجه به افزایش قیمت اتوبوسها امیدواریم بتوانیم با اختصاص ۷۰۰ میلیارد تومان به طور متوسط ۲۰۰ میلیون تومان برای هر اتوبوس این کار را با کمک دولت انجام دهیم.

توزیع قیر برای شهرهای زیر ۵۰ هزار نفر

وی درخصوص تامین قیر مورد نیاز شهرهای کوچک هم اظهارداشت: توزیع قیر از اعتبارات ۱۳ درصدی برای شهرهای زیر ۵۰ هزار نفر در دستور کار قرار گرفته که در بودجه سال آینده پیشنهاد ما سهم ۲۷ درصدی است تا شهرهای کمتر از ۱۰۰ هزار نفر نیز تحت پوشش قرار گیرند.

نصرتی در زمینه تامین ماشین آلات مورد نیاز شهرداری ها هم گفت: برای خرید خودروهای آتش نشانی، آمبولانس حمل متوفی، کامیون و خودروهای سنگین برای شهرداری های شهرهای با ۱۰۰ هزار نفر جمعیت از محل اعتبارات بند «و» تبصره ۳۹ انجام می شود.

اختصاص ۴۵۰۰ میلیارد تومان برای خرید ماشین آلات شهرداریها

وی اضافه کرد: در سال آینده از محل عوارض ۱۰ درصدی سوخت مبلغ ۴۵۰۰ میلیارد تومان برنامه ریزی شده تا برای خرید ماشین آلات شهرهای کمتر از ۵۰ هزار نفر جمعیت اختصاص یابد که در این میان به روستاها نیز توجه خواهیم کرد.

  • اشتراک در:
 امیدواریم شاهد افزایش بودجه مترو باشیم  0

0 نظر

ارسال نظرات شما

0

alternative title

آخرین خبرها

شبکه های اجتماعی

ما را در تلگرام دنبال کنید

https://t.me/sarzaminpooya

ما را در توییتر دنبال کنید

#tee

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

http://instagram.com/sarzaminpooya

ما را در آپارات مشاهده کنید

http://www.aparat.com/sarzaminpooya

عناوین اصلی

  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
image title here

Some title