گیرندگان تسهیلات «قرض الحسنه» باوفاترند

alternative title

گیرندگان تسهیلات «قرض الحسنه» باوفاترند

نسبت مطالبات معوق به کل تسهیلات پرداختی بانک ملی ایران در حوزه قرض الحسنه نشان دهنده پایبندی جدی این دسته از تسهیلات گیرندگان به بازپرداخت اقساط در موعد مقرر است.

به گزارش سرزمین_پویا، نسبت مطالبات معوق به کل تسهیلات پرداختی (NPL) نمود ویژه ای از نحوه بازگشت منابع بانک ها از محل تسهیلات پرداختی است.

صورت های مالی سال 1396 بانک ملی ایران نشان می دهد این شاخص در مقایسه با سال قبل آن 0.6 واحد کاهش یافته و به 7.3 رسیده است. این کاهش نشان دهنده عزم جزم بانک ملی ایران برای وصول مطالبات معوق است.

با این حال، نسبت مطالبات معوق به کل تسهیلات پرداختی بانک ملی ایران در حوزه قرض الحسنه، رقمی کمتر از 2 را نشان می دهد. در واقع تسهیلات قرض الحسنه پرداختی توسط بانک ملی ایران که اغلب مبالغ خرد را شامل می شود، کمترین میزان معوق را دارند.

تسهیلات قرض الحسنه برای اموری چون ازدواج و ایجاد اشتغال از سوی بانک و یا با معرفی نهادهای حمایتی چون کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی پرداخت می شود.


روابط عمومی بانک ملی ایران

  • اشتراک در:
 طرح جامع اصلاح نظام بانکی در مجلس/ساختار بانک مرکزی تغییر می‌کند  رئیس هیات مدیره بانک تجارت خبر داد: افزایش 21 برابری تعداد بروات اسنادی صادر شده در بانک تجارت

0 نظر

ارسال نظرات شما

0

alternative title

آخرین خبرها

شبکه های اجتماعی

ما را در تلگرام دنبال کنید

https://t.me/sarzaminpooya

ما را در توییتر دنبال کنید

#tee

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

http://instagram.com/sarzaminpooya

ما را در آپارات مشاهده کنید

http://www.aparat.com/sarzaminpooya

عناوین اصلی

  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
image title here

Some title