رتبه اول معاملات بورس از آن محصولات شیمیایی شد

alternative title

رتبه اول معاملات بورس از آن محصولات شیمیایی شد

به گزارش سرزمین پویا، از ابتدای سال جاری تا پایان شهریور تعداد 140057 میلیون سهم به ارزش 324163 میلیارد ریال از طریق معاملات الکترونیکی در بورس اوراق بهادار مبادله شده است که به ترتیب حدود 33.8 و 28.11 درصد از حجم و ارزش کل معاملات را شامل می شود.

همچنین در این مدت بیشترین ارزش معاملات را بین تالار های منطقه ای به ترتیب تالار منطقه ای کیش با مبادله 12648 میلیارد ریال، تالار منطقه ای کرج با مبادله 11925 میلیارد ریال، تالار منطقه ای اصفهان با مبادله 19320 میلیارد ریال، تالار منطقه ای مشهد با مبادله 13651 میلیارد ریال و تالار منطقه ای تبریز با مبادله 13194 میلیارد ریال به نام خود ثبت کردند.

در بازار اوراق بدهی نیز در شش ماه گذشته تعداد 49 میلیون برگه به 47447 میلیارد ریال مورد مبادله قرار گرفته است. این درحالی است که در این مدت تعداد 2172 میلیون واحد از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش کل بیش از 22247 میلیارد ریال مورد معامله قرار گرفت و به ترتیب با 284 درصد رشد و 273 درصد افزایش نسبت به دوره مشابه سال 96 همراه شد.

این گزارش می افزاید: بررسی صنایع از نظر ارزش بازار در سومین ماه از تابستان نشان می دهد گروه محصولات شیمیایی با در اختیار داشتن 28 شرکت و ارزش بازار یک میلیون و 533 هزار میلیارد ریالی در رتبه اول قرار دارد، فلزات اساسی با بیش از 979 هزار میلیارد ریال و فرآورده های نفتی، کک و سوخت هسته ای با بیش از 591 هزار میلیارد ریال رتبه های بعدی را به خود اختصاص داده اند.

منبع: تسنیم

  • اشتراک در:
 پیش بینی صادرات ۵۵۰ میلیون دلاری شیلات/ تامین تجهیزات پرورش ماهی در قفس با ارز دولتی  سیسکو برای ۱۴ آسیب‌پذیری خطرناک هشدار داد

0 نظر

ارسال نظرات شما

0

alternative title

آخرین خبرها

شبکه های اجتماعی

ما را در تلگرام دنبال کنید

https://t.me/sarzaminpooya

ما را در توییتر دنبال کنید

#tee

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

http://instagram.com/sarzaminpooya

ما را در آپارات مشاهده کنید

http://www.aparat.com/sarzaminpooya

عناوین اصلی

  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
image title here

Some title